LIGRANIT

DE EN
Menu »
Menu »

Čistá kamenická výroba

NABÍZÍME TYTO VÝROBKY:

 

Žulové obrubníky

  • Žulové silniční a chodníkové obrubníky se vyrábějí v celé škále délek, výšek od šířky 5 cm. Vyrábíme obrubníky řezané, přímé obloukové, s různou povrchovou úpravou – řezané, štokované, tryskané, s rustikou, s možností splávku.

 

  • Žulové krajníky  se vyrábějí lámané v celé škále délek. Minimální šíře krajníku je 10 cm.

 

Žulové plotové sloupky

  • Žulové plotové sloupky se dají postavit z haklíků nebo je možné je vyrobit z jednoho kusu kamene. Sloupky se vyrábějí lámané, tryskané, štokované a se zaprýsknutými rohy. Obvyklý rozměr je 25x25cm, výškou dle přání zákazníka.

 

Žulové masivní schody

  • Kamenné, masivní schody se vyrábějí v celé škále délek, výšek a šířek, vše dle přání zákazníka. Schody vyrábíme z vlastní liberecké nebo želeoznobrodské žuly v úpravě - lámané, přímé obloukové, řezané a s různým povrchovým opracováním – štokované, tryskané, s rustikou, s možností splávku.

  

Žulové římsy

  • Kamenné římsy se vyrábějí v celé škále délek, výšek a šířek, vše dle přání zákazníka. Římsy vyrábíme z vlastní liberecké nebo želeoznobrodské žuly v úpravě - řezané, lámané, přímé obloukové, s různým povrchový opracováním – štokované, tryskané, s rustikou, s možností splávku.

 

Žulové zahradní prvky

  • Žulové zahradní prvky jako jsou pítka, květináče, zahradní dekorace, šlapáky, dlažební kostky, obrubníky, soliterní kameny a v neposlední řadě stolové desky a stoly aj. Zahradní prvky se vyrábějí vždy dle přání zákazníka. Tyto prvky dodají Vaší zahradě punc originality a unikátní vzhled.

 

Žulové desky krajové (celé, lámané)

  • Žulové desky krajové lámané jsou vhodné na divokou dlažbu i jako šlapáky v zahradě. Mají nepravidelný tvar, jedna strana (řezná) je rovná.
  • Žulové desky krajové, celé jsou vhodné pro výrobu prvků zahradní architektury. Mají přibližně pravoúhlý tvar, jedna strana (řezaná) je rovná, jedna strana může mít nepravidelný tvar.

 

 

Mohlo by Vás také zajímat:

volat +420 603 192 430

Zpracovávám...