LIGRANIT

DE EN
Menu »
Menu »

Dotační a grantové programy

DOTAČNÍ PROGRAM OPPI - ROZVOJ

V rámci dotačního programu Rozvoj, projektem Modernizace strojního vybavení pro zpracování kamene, pořídila naše společnost dva stroje - v lednu letošního roku Lanovou pilu jako první etapu a v červenci letošního roku Automatickou mostovou kotoučovou pilu CNC jako druhou etapu. Oba stroje jsou již v provozu a nyní zpracováváme Žádost o platbu. Ukončení projektu a včetně Žádosti o platbu je 31.10.2015

 

 

DOTAČNÍ PROGRAM OPPI - PORADENSTVÍ

Naše společnost se účastní dotačního programu OPPI Poradenství. Název projetku je Analýza a studie pro zavedení nového IS, optimalizaci firemních procesů a zvýšení efektivity práce. Výsledkem tohoto projektu bude zavedení nového účetního programu Helios a dojde ke zjednodušení všech návazných procesů ve společnosti. Projekt byl zahájen dne 6. 10. 2011, kdy byla schválena registrační žádost.. Nyní je projekt schválen a bylo vydáno Rozhodnutí o poskytnutí dotace.  Plánované ukončení projektu bude ke dni 5.10.2012.

Skutečné ukončení projektu proběhlo 21.9.2012. V průběhu projektu jsme podali dvě Monitorovací zprávy a v současné době i Žádost o platbu. Částka podpory, kterou bychom měli pro tento realizovaný projekt získat činí 132 tis.Kč.

 

INOVAČNÍ VOUCHER - GRANT G28

V rámci inovačního programu Libereckého kraji jsme v dubnu 2013 získali finanční podporu projektu Inovace řídícího systému stroje HydroSag, což je jeden ze stěžejních strojů pro zpracování kamene na provozovně Rochlice. Celá akce bude probíhat ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci.

Pro tento projekt nám byla komisí schválena částka 226 tis. Kč. Stejnou měrou se bude podílet na projetku i naše společnost a to nákupem potřebného HW.

Mohlo by Vás také zajímat:

volat +420 603 192 430

Zpracovávám...